O mnie

Moja życiowa mantra to wolność, niezależność i odpowiedzialność. Fascynują mnie świadomi i mądrzy liderzy, relacje uczeń-mistrz, procesy zmian. Jestem orędownikiem rozwoju zawodowego, który można przyrównać do podróżowania, zmierzania się ze sobą- niekoniecznie z innymi. Dlatego bloguję, wywiaduję i dzielę się tym, co usłyszę od strategów i psychologów biznesu.

Napisałam książkę Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie/ wyd. MT Biznes. Moje wywiady są również dostępne w weekendowym wydaniu gazeta.pl. Współtworzę Ladies’ Mastermind Poznań, gdzie z partnerami merytorycznymi, np. Mercedes Benz, IKEA promujemy dzielenie się wiedzą, ciekawymi i często autorskimi praktykami. Jestem współorganizatorką TEDxPoznań. Podpisuję się pod słowami mojej ulubionej prelegentki TED, Brene Brown: „Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian”.

Zanim zaczęłam blogować, blisko 10 lat spędziłam w departamentach sprzedaży w instytucjach finansowychm.in Citi Handlowy, BRE Bank (aktualnie mBank) oraz jako dyrektor sprzedaży w GRENKE. 

serdeczności,
j.

Joanna Rubin