Firma z duszą #konferencja

przez  |  Brak komentarzy

24 października 2016 zapraszamy na pierwszą i jedyną w swoim rodzaju międzynarodową konferencję organizowaną w Warszawie, w Teatrze Polskim. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich tych osób, którzy pragną tworzyć i rozwijać nowe pokolenie firm i organizacji „pozwalających leczyć świat z ran współczesności” (wg autora książki „Pracować inaczej” Frederic Laloux).

Znakomici prelegenci, doświadczeni praktycy, świadomi liderzy polskich i francuskich korporacji oraz średnich przedsiębiorstw podzielą się zdobytymi doświadczeniami, a także refleksjami dotyczącymi sukcesu budowania firm, którym nadali nowy zarówno ekonomiczny, jak i ludzki wymiar. Goście konferencji odpowiedzą również na Państwa pytania i zainspirują do działania w celu ożywiania nowych ekosystemów, w których wszyscy aktorzy z pełną świadomością dają z siebie to, co najlepsze.

Bilety >> http://firmazdusza.pl/

Wywiad z Żanetą Poirieux, organizatorką Konferencji „Firma z Duszą” >> http://sukcespisanyszminka.pl/stworzyc-firme-dusza/

 

Bloguję, wywiaduję i dzielę się tym, co usłyszę od strategów i psychologów biznesu. Jestem autorką książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy na kawie”, w której zamieściłam 10 humanistycznych wywiadów z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Fascynują mnie świadomi i mądrzy liderzy, relacje uczeń-mistrz i procesy zmian. Podpisuję się pod słowami Brene Brown: „Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.