Simon Sinek zaprasza na nasz TEDxPoznań

przez  |  Brak komentarzy


Bardzo się cieszymy, a właściwie to skaczemy z radości. Na eventach TEDxPoznań gościmy tysiące uczestników rocznie. Kochamy podawać intrygujące idee dalej i łączyć ludzi. Docenił to Simon Sinek, twórca popularnego wystąpienia TED oraz książki „Zaczynaj od dlaczego”.

Simon Sinek był gościem konferencji ABSL Conference, której gospodarzem jest Miasto Poznań. W wolnym czasie jednak wędrował po brukowanych uliczkach i zachwycał się … pierogami 😉 Zaprasza też Was na najbliższy event TEDxPoznań. Posłuchajcie:

W duchu idei wartych propagowania TED stworzył niezależne konferencje o nazwie TEDx. Nasze wydarzenia tak jak w oryginalnym TED- łączą ludzi.  Podrzucamy sobie ciekawe pomysły, dzielimy się doświadczeniami i wiedzą. Główna i największa konferencja TEDxPoznań „Do we really have to?” startuje już 30 czerwca w Auli Artis. Nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami.

Mecenasem TEDxPoznań jest firma GSK. Szczególnie dziękujemy Joannie Winkowskiej za pomoc w realizacji video z Simonem Sinkiem. Dziękujemy też za przyjaźń, którą obdarowuje nas Miasto Poznań i Katja Lozina, dyrektorka Biura Obsługi Inwestorów.

kontakt >> FB TEDxPoznań

Bloguję, wywiaduję i dzielę się tym, co usłyszę od strategów i psychologów biznesu. Jestem autorką książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy na kawie”, w której zamieściłam 10 humanistycznych wywiadów z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Fascynują mnie świadomi i mądrzy liderzy, relacje uczeń-mistrz i procesy zmian. Podpisuję się pod słowami Brene Brown: „Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian”.