#spotkanie z Anią i Wojciechem Krukiem

przez  |  Brak komentarzy

Tworząc książkę „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie” miałam marzenie, aby dzielenie się wiedzą biznesową było powszechne, abyśmy mogli uczyć się od tych, którym dobrze wiedzie się w życiu zawodowym. Jestem wdzięczna za to, że tyle wspaniałych osób chciało wziąć udział w dyskusjach, z których powstała książka. Jedną z nich jest Wojciech Kruk, twórca firm jubilerskich.

Z podobnymi intencjami 8 listopada 2016 wraz z Magazynem Madame zapraszam Was na spotkanie z Anią i Wojciechem Krukiem. Będziemy rozmawiać o rodzinnym biznesie, ale przede wszystkim w kontekście komunikacji międzypokoleniowej. #PokolenieY


Bloguję, wywiaduję i dzielę się tym, co usłyszę od strategów i psychologów biznesu. Jestem autorką książki „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy na kawie”, w której zamieściłam 10 humanistycznych wywiadów z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Fascynują mnie świadomi i mądrzy liderzy, relacje uczeń-mistrz i procesy zmian. Podpisuję się pod słowami Brene Brown: „Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.