Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty

przez  |  Brak komentarzy
Na Kawie partneruje, ale i kibicuje książce Marty Kaim „Jesteś ważna. Czas, emocje i Ty”. To publikacja z wyjątkowym przesłaniem – od kobiety i dla kobiet.
O autorce:
Marta Kaim – coach ICF, mówczyni, mentor, właścicielka Manufaktury Przemian. Ekspertka zarządzania sobą i swoją energią w czasie. Autorka popularnego programu dla kobiet „Jesteś ważna!” Wierzy w kobiety i w ich wewnętrzną moc. Wspiera je, inspiruje i motywuje. Swoją postawą udowadnia, że można odnieść sukces nie rezygnując z życia prywatnego i czasu dla siebie.
O książce:
Za chwilę przeczytasz o kimś szczególnym! O osobie najważniejszej w Twoim życiu. Zasługuje Ona na to, by o Nią zadbać i docenić ją. Przystań więc przy Niej i porozmawiaj o Jej marzeniach. Znajdź dla Niej czas. Sprawy ważne zasługują na uwagę. Tak. W tej książce spotkasz się z kimś takim. Spotkasz się ze Sobą. Ale nie tylko. Zobaczysz też, że pędząc przez życie, zatracasz siebie. Zapominasz o swoich marzeniach, rezygnujesz ze swoich potrzeb. Zrozumiesz jak łatwo można zapętlić się i żyć złudną nadzieją, że kiedyś ten pęd się skończy. Sam się nie skończy. Musisz zatrzymać się. Czas, abyś odkryła swoją moc.
Przeczytaj, bo dzięki niej:
  • zrozumiesz co wspólnego mają czas i emocje
  • otrzymasz wskazówki, które pomogę Ci odzyskać energię i radość
  • znajdziesz czas na to, co naprawdę ważne: relacje z najbliższymi, życie w zgodzie ze sobą.W atmosferze ciepła i zrozumienia autorka poprowadzi Cię do odkrycia Siebie.
    Jesteś ważna! Odkryj, co jest ważne! I rób to, co ważne!
Kilka słów od… innych kobiet:
Książka dostępna jest >> TUTAJ.

Dziennikarka współpracująca z wieloma redakcjami. Blogerka (www.nakawie.pl), zawsze zaciekawiona przedsiębiorczością. Autorka książki "Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie" z wywiadami z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Współorganizatorka popularnonaukowej konferencji TEDxPoznań. Blisko 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi, m.in mBank i GRENKE.