Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Podziel się niedoskonałą historią i wygraj np. Królową Absurdów

przez  |  Brak komentarzy

Nie jesteśmy doskonali, ale to właśnie czyni nas ludźmi i sprawia, że każdy z nas jest wyjątkowy. Twoje cechy. Twoje historie. Opowiedz je i wygraj spersonalizowany pierścionek marki ALE z najnowszej kolekcji ID, inspirowanej japońskim ENSO. Każdy pierścionek ma swój niepowtarzalny charakter – tożsamość zawartą w imieniu, który go określa.

Macie ochotę na własne ENSO?

W środowisku pracy często szyjemy siebie na czyjąś miarę, dopasowujemy się albo czekamy na idealny moment, aby zacząć działać. Niejeden najcudowniejszy pomysł został zgładzony przez matkę o imieniu perfekcjonizm i ojca o imieniu konformizm. Znacie to? O takich historiach już nie chcemy słyszeć. Podzielcie się za to tymi, w których postanowiliście działać według swoich wartości, zasad, nawet wtedy gdy nie mieliście doskonałego planu. Nawet wtedy, gdy sami nie czuliście się doskonali. Czekamy na Wasze opowieści (joanna@nakawie.pl) do 12 grudnia 2016.

Zerknijcie też na wywiad z Elizabeth Gilbert, autorką bestsellera „Jedz, módl się, kochaj”, która w najbardziej niedoskonałym momencie życia wyrusza w podróż do Włoch, Indii oraz na Bali. Piękność!

Regulamin:

1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto w dniach 07 grudnia do 12 grudnia 2016 roku wyśle maila na adres joanna@nakawie.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe.
2. Odpowiedzi można nadsyłać do 12 grudnia 2016 roku do godziny 00:00. Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną odpowiedź, pod uwagę będzie brany pierwszy wpis.
3. Zwycięzca zostanie wybrany spośród uczestników Konkursu, którzy wysłali maila z odpowiedzią na adres joanna@nakawie.pl oraz podali dane (imię i nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu komórkowego).
4. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej 14 grudnia 2016 roku drogą mailową. Nagrodą w konkursie jest pierścionek z kolekcji ID, marki ALE, przygotowany według spersonalizowanych wytycznych (rozmiar).

Biżuteria zostania wysłana do zwycięzców w ciągu 30 dni,  od daty poinformowania o wygranej.

5. Uczestnik Konkursu wysyłając odpowiedź wyraża zgodę na opublikowanie jego odpowiedzi przez nakawie.pl
6. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.
7. Uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem przed przystąpieniem do konkursu. Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za niestosowanie się do postanowień niniejszego Regulaminu.
8. Uczestnik poprzez fakt przystąpienia do konkursu akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.
9. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie od dnia 07 grudnia 2016 roku.

Dziennikarka współpracująca z wieloma redakcjami. Blogerka (www.nakawie.pl), zawsze zaciekawiona przedsiębiorczością. Autorka książki "Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie" z wywiadami z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Współorganizatorka popularnonaukowej konferencji TEDxPoznań. Blisko 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi, m.in mBank i GRENKE.