Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Firma z duszą #konferencja

przez  |  Brak komentarzy

24 października 2016 zapraszamy na pierwszą i jedyną w swoim rodzaju międzynarodową konferencję organizowaną w Warszawie, w Teatrze Polskim. Wydarzenie dedykowane jest dla wszystkich tych osób, którzy pragną tworzyć i rozwijać nowe pokolenie firm i organizacji „pozwalających leczyć świat z ran współczesności” (wg autora książki „Pracować inaczej” Frederic Laloux).

Znakomici prelegenci, doświadczeni praktycy, świadomi liderzy polskich i francuskich korporacji oraz średnich przedsiębiorstw podzielą się zdobytymi doświadczeniami, a także refleksjami dotyczącymi sukcesu budowania firm, którym nadali nowy zarówno ekonomiczny, jak i ludzki wymiar. Goście konferencji odpowiedzą również na Państwa pytania i zainspirują do działania w celu ożywiania nowych ekosystemów, w których wszyscy aktorzy z pełną świadomością dają z siebie to, co najlepsze.

Bilety >> http://firmazdusza.pl/

Wywiad z Żanetą Poirieux, organizatorką Konferencji „Firma z Duszą” >> http://sukcespisanyszminka.pl/stworzyc-firme-dusza/

 

Dziennikarka współpracująca z wieloma redakcjami. Blogerka (www.nakawie.pl), zawsze zaciekawiona przedsiębiorczością. Autorka książki "Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie" z wywiadami z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Współorganizatorka popularnonaukowej konferencji TEDxPoznań. Blisko 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi, m.in mBank i GRENKE.