Błąd, grupa nie istnieje! Sprawdź składnię! (ID: 3)

Simon Sinek zaprasza na nasz TEDxPoznań

przez  |  Brak komentarzy

Bardzo się cieszymy, a właściwie to skaczemy z radości. Na eventach TEDxPoznań gościmy tysiące uczestników rocznie. Kochamy podawać intrygujące idee dalej i łączyć ludzi. Docenił to Simon Sinek, twórca popularnego wystąpienia TED oraz książki „Zaczynaj od dlaczego”.

Simon Sinek był gościem konferencji ABSL Conference, której gospodarzem jest Miasto Poznań. W wolnym czasie jednak wędrował po brukowanych uliczkach i zachwycał się … pierogami 😉 Zaprasza też Was na najbliższy event TEDxPoznań. Posłuchajcie:

W duchu idei wartych propagowania TED stworzył niezależne konferencje o nazwie TEDx. Nasze wydarzenia tak jak w oryginalnym TED- łączą ludzi.  Podrzucamy sobie ciekawe pomysły, dzielimy się doświadczeniami i wiedzą. Główna i największa konferencja TEDxPoznań „Do we really have to?” startuje już 30 czerwca w Auli Artis. Nie możemy się doczekać na spotkanie z Wami.

Mecenasem TEDxPoznań jest firma GSK. Szczególnie dziękujemy Joannie Winkowskiej za pomoc w realizacji video z Simonem Sinkiem. Dziękujemy też za przyjaźń, którą obdarowuje nas Miasto Poznań i Katja Lozina, dyrektorka Biura Obsługi Inwestorów.

kontakt >> FB TEDxPoznań

Dziennikarka współpracująca z wieloma redakcjami. Blogerka (www.nakawie.pl), zawsze zaciekawiona przedsiębiorczością. Autorka książki "Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie" z wywiadami z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Współorganizatorka popularnonaukowej konferencji TEDxPoznań. Blisko 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi, m.in mBank i GRENKE.