WARSZTAT ONLINE: ZRELAKSOWANA MAMA

przez  |  Brak komentarzy

Sposób na szczęśliwe macierzyństwo?  Mądra troska o siebie!

Wojciech Eichelberger, wybitny psycholog i terapeuta, specjalista w dziedzinie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym poleca niezwykle praktyczne warsztaty on-line dla mam oraz kobiet pracujących z dziećmi.

“Zrelaksowana Mama” to praca z przekonaniami, emocjami i nauka komunikacji bez przemocy, która pomoże Ci budować dobre relacje z maluchami, przedszkolakami i nastolatkami. Jest to trening mądrego ustalania priorytetów i właściwego reagowania na potrzeby zarówno dzieci, jak i własne.

Pamięć o sobie to nie egoizm – to mądrość, która procentuje nie tylko w relacjach rodzinnych, ale również czyni życie każdej kobiety pełniejszym, szczęśliwszym. Jak się nauczyć mądrej troski o siebie? “Zrelaksowana Mama” Ci w tym pomoże!

Dzięki uczestnictwu w warsztatach:

· Znacznie zwiększysz swój poziom cierpliwości i opanowania.
· Nauczysz się wyciszać, relaksować i regenerować siły fizyczne i psychiczne.
· Poznasz techniki radzenia sobie ze stresem, dzięki którym przestanie on w destrukcyjny sposób wpływać na Twoje życie.
· Będziesz świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i w pozytywny sposób pomagać dzieciom się rozwijać.
· Dowiesz się, jak mówić do dziecka tak, by zrozumiało, czego od niego oczekujesz, uważnie go słuchać oraz wyznaczać granice nie tracąc przy tym autorytetu.
· Nauczysz się stawiać wymagania adekwatne do możliwości dziecka i je egzekwować nie wywołując u niego agresji i buntu.

Dlaczego warsztaty przez Internet?

Szkolenia tradycyjne to spore koszty, potrzeba dużych nakładów czasu, konieczność dostosowania się do godzin organizatorów – w przypadku Zrelaksowanej Mamy nie ma takich problemów.

Wystarczy wejść na “Zrelaksowaną Mamę” i się zarejestrować. Po dokonaniu płatności, przez kolejne 7 tygodni możesz o dowolnej porze, siedząc wygodnie przed komputerem uczestniczyć w warsztatach. Tylko od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i jak dużo czasu temu poświecisz.

Warsztaty składają się z 7 modułów: Przekonania, Uważność, Emocje, Dbanie o siebie, Naturalny potencjał, Wymagania, Szczęście rodzinne. Stawiamy na praktykę! Zadania, testy, wykłady podczas poszczególnych etapów odnoszą się do typowych sytuacji i problemów związanych z wychowaniem dzieci, radzeniem sobie ze stresem. Dzięki takiej specyfice treningu w namacalny sposób będziesz mogła zmienić swoją rzeczywistość na lepsze i zacząć czerpać wiele radości z kontaktu z dziećmi.

Warsztaty „Zrelaksowana Mama” zostały opracowane przez psycholog Krystynę Łukawską, terapeutkę o 20-letniej praktyce w Polsce i w USA, autorkę popularnej książki “Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci”. Krystyna Łukawska była gościem Na Kawie, zerknij na naszą rozmowę – TUTAJ.

Zapisz się już dziś: TUTAJ.

zapraszamy!

Dziennikarka współpracująca z wieloma redakcjami. Blogerka (www.nakawie.pl), zawsze zaciekawiona przedsiębiorczością. Autorka książki "Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie" z wywiadami z czołowymi twórcami polskiego biznesu. Współorganizatorka popularnonaukowej konferencji TEDxPoznań. Blisko 10 lat była zawodowo związana z instytucjami finansowymi, m.in mBank i GRENKE.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.