Strona głównaInspiracjeFunkcjonalny przedpokój o świetnym designie

Funkcjonalny przedpokój o świetnym designie

Duży czy mały przedpokój? A może nie masz w swoim mieszkaniu oddzielnego pomieszczenia, w którym zostawiasz swoją odzież wierzchnią i rolę przedpokoju spełnia wydzielona część salonu? Każde mieszkanie ma inny rozkład. Większość z nich posiada jednak chociaż mały przedpokój, miejsce w którym możemy zostawić buty czy kurtkę i przejść do dalszej części mieszkania. W niektórych lokalach znajdziesz długie korytarze, w innych ciasne małe pomieszczenie przy wejściu, a w jeszcze innych wejdziesz od razu do salonu i nie będzie w nim oddzielnej przestrzeni do pozostawienia odzieży wierzchniej.

Bez względu na to, czy posiadasz duży, wszechstronny przedpokój, niewielkie pomieszczenie, w którym możesz zostawić buty i kurtkę, czy nie ma u Ciebie w mieszkaniu oddzielnej przestrzeni do tego celu, to i tak musisz mieć miejsce, w którym zostawisz swoje odzienie wierzchnie. Szeroki wybór wieszaków, na których powiesisz kurtkę, torebkę czy parasolkę znajdziesz w internetowym salonie meblowym Zona Design. Z pełną ofertą możesz zapoznać się na stronie internetowej https://zona-design.pl/meble/wieszaki/do-przedpokoju/.

Wieszak do przedpokoju – kluczowy element każdego mieszkania

Przedpokój to ważne pomieszczenie w mieszkaniu. Warto odpowiednio je zagospodarować. Zagospodarowanie dużego przedpokoju tak, aby był maksymalnie funkcjonalny, jest znacznie łatwiejsze niż tego o bardzo małym metrażu. W przypadku braku oddzielnego pomieszczenia spełniającego rolę przedpokoju wyzwanie jest największe. W takiej sytuacji najlepszym wyborem jest przechowywanie butów oraz kurtek w szafie. O ile w pogodny, suchy dzień może nie być to problemem, to w deszczowy dzień, kiedy kurtka i buty są mokre, schowanie ich do szafy nie jest najlepszym pomysłem. Warto zatem w każdym mieszkaniu posiadać chociaż niewielki wieszak.

Wieszak ścienny do przedpokoju, a może model stojący?

Wieszak nie musi być nudnym i przewidywalnym elementem wyposażenia mieszkania. W Zona Design znajdziesz zarówno bardzo klasyczny, minimalistyczny, jak również nietuzinkowy i oryginalny wzór wieszaka. Przykładem nietypowego modelu jest wieszak ARBOR, który poza oczywistą funkcją, stanowi również ozdobę wnętrza. Możesz zdecydować się na wieszak drewniany lub wybrać model metalowy. Wieszak do przedpokoju na ścianę czy stojący? Decyzja należy do Ciebie!

Warto, aby przedpokój stanowił spójną część mieszkania. Meble wybrane do jego wyposażenia powinny pasować do pozostałej części wnętrza. W Zona Design znajdziesz między innymi wieszak w kolorze białym, brązowym, czarnym, srebrnym i szarym. Dobierz model wieszaka do stylu aranżacyjnego Twojego wnętrza i ciesz się pięknym, harmonijnym i przede wszystkim funkcjonalnym mieszkaniem. W zależności od tego, jakim metrażem dysponujesz, możesz zdecydować się na pojedyncze wieszaki do przedpokoju lub całe, spójne konstrukcje.

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Z tej kategorii