Strona głównaInnePrzechowywanie rzeczy sezonowych nie musi być już Twoim problemem!

Przechowywanie rzeczy sezonowych nie musi być już Twoim problemem!

Brakuje Ci miejsca na przechowywanie rzeczy sezonowych? Nie masz co zrobić z nartami, sankami, snowboardem, basenem, trampoliną, rowerem czy innymi akcesoriami zimowymi lub letnimi poza sezonem? Obawiasz się pozostawienia swojego sprzętu w komórce w bloku, piwnicy czy garażu i szukasz bezpiecznego miejsca, w którym przechowasz swoje rzeczy?

Magazyn do wynajęcia w Warszawie

Bezpieczną alternatywą dla piwnicy, garażu czy komórki w bloku są magazyny samoobsługowe Less Mess Storage. W Warszawie znajdziesz 4, z 12 dostępnych w Polsce oddziałów firmy. Pierwszy oddział self storage, działający ponad 15 lat, znajduje się przy ulicy Krakowskiej 271. Jest to obiekt cieszący się dużym zainteresowaniem – z tego powodu dobudowane zostały do niego dodatkowe piętra. Oddział przy ulicy Krakowskiej znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko lotniska. Z powodzeniem przechowasz tam wszystkie rzeczy, na które brakuje Ci miejsca w mieszkaniu. Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu magazynów self storage, zapraszam do odwiedzenia strony internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/.

Magazyn na wynajem jako alternatywa piwnicy, garażu czy komórki w bloku

Przechowywanie rzeczy stanowi niemałe wyzwanie i wymaga często odpowiedniej logistyki – w szczególności wśród mieszkańców niewielkich mieszkań w blokach, w których wolna przestrzeń jest ograniczona. W lokalach o małych metrażach zwykle jest niewiele przestrzeni na przechowywanie podstawowych przedmiotów, potrzebnych na co dzień, a na dodatkowe, duże rzeczy sezonowe całkiem nie ma miejsca. Wymusza to często konieczność znalezienia dodatkowego miejsca do magazynowania – część osób decyduje się na komórki w piwnicach bloków, garaże, a nawet balkony. Nie jest to jednak dobry pomysł – w miejscach takich panuje zwykle wysoka wilgotność oraz chłód, co może wpłynąć na zniszczenie przechowywanych przedmiotów. Dodatkowo, miejsca takie są słabo zabezpieczone przed kradzieżą. 

Jeszcze gorszym wyborem jest balkon, na którym rzeczy narażone są na deszcz, śnieg, silne działanie promieni słonecznych itp. Magazyny na wynajem Less Mess Storage stanowią bezpieczną, bardzo komfortową alternatywę dla wyżej wymienionych pomieszczeń.

Duże i małe magazyny do wynajęcia

W Less Mess Storage znajdziesz magazyny do wynajęcia o różnym metrażu. Jeżeli masz problem z oszacowaniem jaki rozmiar pomieszczenia będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, poproś o pomoc pracownika firmy, który na podstawie tego, co i w jakiej ilości chcesz przechować, podpowie Ci jaki metraż będzie najbardziej optymalny.

Z Less Mess Storage możesz podpisać umowę na tydzień, miesiąc oraz czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia stanowią bardzo wygodną opcję zarówno dla osób, które z różnych powodów szukają krótko-, jak i długotrwałego najmu.

Artykuł sponsorowany

POWIĄZANE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Z tej kategorii